Koučování

Chcete změnu, máte cíle, ale nevíte jak jich dosáhnout? Čeká Vás důležité rozhodnutí? Anebo chcete posunout směrem k řešení jakékoliv jiné téma spojené s vaším studiem či soukromím?

Nabízíme vám možnost spolupráce s koučem při hledání individuálních řešení vaší situace a při rozvoji ve vámi zvolené oblasti.

Koučink je účinná metoda osobního rozvoje, která formou vedeného rozhovoru pomáhá k uvědomění si toho, co přesně chceme jinak a proč, pomáhá k objevení možných i nemožných cest a způsobů, jak toho dosáhnout.

Kouč není trenér ani poradce, ale provází vás systematicky na cestě hledání pro vás vhodného řešení.

Podmínky účasti: student (nebo absolvent do dvou let od ukončení studia) UTB;
Zájemci se mohou hlásit přes This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , vyberou si kouče a nahlásí téma, které by chtěli řešit. Po potvrzení přijetí do koučování pracovníkem Job centra, Vás bude kontaktovat kouč a domluvíte se na termínu a čase konzultace.

Přihlaste se včas, počet míst je omezen!!!

Průběh konzultace: Individuální konzultace mohou probíhat v průběhu semestru i mimo něj, po předchozí domluvě s koučem.
Váš problém, cíl či otázka se může vyřešit již na jednom sezení s koučem, ve většině případů se ale koučovaný setkává s koučem na více sezeních a postupně pracuje na vyřešení své situace. (1 schůzka cca 45 minut)

Samozřejmostí je zaručení utajení všech informací získaných od klientů.

Přihlášení na koučování s Hankou Záhorovskou ZDE.

Přihlášení na koučování s Markem Prokopem ZDE.

Naši certifikovaní koučové:

Ing. Hana Záhorovská

Pracuji na UTB víc než 14 let v různých pracovních pozicích a od r. 2013 se mimo jiné podílím na činnosti Job Centra.
Baví mně poznávat nové lidi a učit se nové věci, proto pro mě byla možnost začít koučovat velkou výzvou k tomu, abych se stala průvodcem, při řešení různých životních situací.
Při koučování Vám nebude nikdo radit, na vše si přijdete sami.

"Každá cesta někam vede a Vy jste ten, kdo určuje její směr."

Mgr. Marek Prokop

Od roku 2014 působím na UTB jako kariérní poradce a snažím se studentům a absolventům pomáhat při jejich snaze získat svůj dream job, zorientovat se na trhu práce nebo zdokonalit své dovednosti na některém z kurzů, které společně s kolegy připravuji.

Všechny práce a pozice, které jsem v životě vyzkoušel, měly jedno společné - práci s lidmi. Z tohoto důvodu jsem v první polovině roku 2018 absolvoval Koučovací výcvik a získal Osvěčení o rekvalifikaci na pracovní činnost Kouč.

V životě prosazuji názor, že každá situace má vždy své řešení. Jako poradce vám rád poradím, ovšem v pozici kouče vám jen pomohu, abyste svůj cíl našli sami. A to je v životě velmi důležité, ne vždy se budete moci na někoho obrátit.

Read more

TBU Job Centre

Since April 2012 the Job Centre has been offering its counselling services to TBU students and graduates. At present, it offers also free career and employment counselling.

Activities of the Job Centre are orientated particularly towards searching and mediating appropriate jobs for self-motivated students and graduates. It gives advice on how to write a CV or a cover letter, it organizes workshops for TBU students and graduates and the career opportunities fair – Business days, etc.

More than 200 TBU students and graduates are usually registered in the JC database during the academic year.

The Job Centre cooperates with employers from the Zlín Region and the entire Czech Republic. There are more than 100 companies systematically cooperating with TBU in the sphere of employability of TBU graduates and the number is still growing.