Profesní diagnostika pro

Služby Job Centra pro studenty středních škol
a uchazeče o studium na UTB ve Zlíně
- Profesní diagnostika

• Chystáte se k podání přihlášky na vysokou školu?
  • Nejste ještě zcela rozhodnuti, kterým směrem se vydat?
  • Zvažujete několik variant své budoucí profesní kariéry a nevíte, kterou si vybrat?
  • Zajímá vás, jaké jsou vaše předpoklady pro studium na VŠ?

Pro koho je profesní diagnostika?

Diagnostika je vhodná pro studenty končících ročníků, kteří se potřebují rozhodnout co dál, ujasnit si svoje cíle a priority, nebo se prostě jen dozvědět o sobě více.

Proč vyzkoušet profesní diagnostiku?

Řada žáků středních škol zvažuje na konci studia mnoho otázek stran své budoucí profese a studia. Účinnou pomocí při hledání budoucího pracovního uplatnění, eliminaci nesprávné volby povolání a dalšího studia i při plánování profesní dráhy je profesní diagnostika.

Poté, co prozkoumáte své dovednosti a nadání máte možnost se lépe rozhodnout, kam směřovat své kroky po ukončení studia na střední škole. Ověříte si, zda vám více vyhovuje individuální práce či práce v týmu. Zda potřebujete kreativní prostředí či jistotu. Nakolik zvládáte odpovědnost. To vše vám může pomoci s rozhodováním v jakém oboru se poohlížet po zaměstnání či po dalším studiu. Možná vás to utvrdí v tom, co již víte, ale mohou se vám otevřít též nové obzory. Lepší znalost svých slabých a silných stránek uplatníte i při různých typech pohovoru i jako impulz v osobním rozvoji.

Jak sestavení profilu probíhá?

První Vás čeká vyplňování dotazníků a testů, které trvá cca 2 hodiny. Poté budou testy a dotazníky zpracovány a budete pozváni na zpětnou vazbu (trvá přibližně hodinu), kterou Vám poskytne zkušený psycholog a odborný kouč s dlouholetou praxí.

Jak se přihlásit?

Na profesní diagnostiku se můžete přihlásit přes Job Centrum UTB Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Testování je organizováno skupinově jedenkrát za semestr.

Celková cena včetně DPH 1 200,- Kč za osobu.