Absolventské stáže

Absolventské stáže na UTB

Jste absolvent/ka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ?

Jste registrován/a na úřadu práce a stále hledáte práci?

Začněte svou kariéru absolventskou stáží na UTB.

Podmínky pro přijetí:
- absolvent UTB, termín SZZ 2017. 2018
- registrace na úřadu práce

Délka stáže: 2 měsíce; (duben - květen) 2019

Měsíční mzda: 10 000,- Kč

Pracovní doba: 20 hod./týden.

Stáže budou probíhat na jednotlivých součástech UTB.

V případě zájmu zašlete své CV spolu s motivačním dopisem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Nezapomeňte dopsat, o jakou nabízenou pracavní pozici máte zájem. V případě zájmu o více pracovních pozic vyznačte, prosím, prioritní.

Zájemci se mohou hlásit do 22. března 2019.

Pozice a počty míst budou postupně zveřejňovány.
 FakultaPraxe na poziciMísto výkonu činnosti (ústav, úsek)Počet místNáplň činnostiPožadavky na absolventaVedoucí praxe
1 FAI Referent Studijní oddělení 1 administrativní činnost spojená s přijímacím řízením základní znalost práce na PC doc. Ing. Jiří Vojtěšek, Ph.D.
2 FAI Referent Propagační oddělení 1 administrativní činnost spojená s tvorbou výroční zprávy základní znalost práce na PC doc. Ing. Marek Kubalčík, Ph.D.
3 FAI Referent Oddělení pro spolupráci s praxí 1 administrativní činnost spojená s projekty základní znalost práce na PC prof. Ing. Vladimír Vašek, CSc.
4 REK Asistent/ka Oddělení mezinárodního marketingu 1 administrativní činnost zaměřená na mezinárodní marketing UTB základní znalost práce na PC, angličtina na úrovni B2 výhodou Ing. Bc. Jana Školoudíková
5 REK Asistent/ka Organizační oddělení 1 pomoc ve spisovně UTB, zápis dokumentů, příprava podkladů pro skartační řízení apod.  ekonomické vzdělání, pečlivost, psaní na PC, diskrétnost Ladislava Bobálová
6 REK Asistent/ka Organizační oddělení 1 pomoc při přípravě a realizaci VZ, skenování, zakládání dokumentů ekonomické vzdělání, pečlivost, psaní na PC, diskrétnost Ing. Lenka Kubíková
7 KNI Informační pracovník Knihovna UTB 1 kontrola, třídění, úprava dat z repozitáře knihovny  znalost práce s PC, znalost práce s tabulkovým procesorem (Excel) Ing. Ivan Masár
8 KNI Informační pracovník Knihovna UTB 1 Stážista bude seznámen s fondem knihovny a se základními činnostmi, které knihovna vykonává. Zároveň bude obeznámen s fungováním univerzitního nakladatelství. Bude se podílet na zajištění chodu výpůjčních (prezenčních i absenčních) služeb knihovny a služeb nakladatelství.   Komunikativní znalost anglického jazyka, časová flexibilita, znalost práce na PC Mgr. Světlana Hrabinová, Ph.D.
9 KNI Informační pracovník oddělení fondů Knihovna UTB 1 Refereční služby uživatelům - podíl na zajištění chodu služeb knihovny ve studovně, kontrola prezenčního fondu. Další činnosti dle aktuální potřeby.  Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost práce na pc, samostatnost.  Mgr. Eliška Navrátilová DiS.
10 REK Administrativní pracovník Ekonomické oddělení 1 příprava a zpracování ekonomických podkladů, činnost v rámci EO   FAME (Finance, účetnictví, podniková ekonomika) Ing. Hana Večeřová
11 REK Administrativní pracovník Mezinárodní oddělení 1 Pomocné administrativní práce spojené s agendou mobilit a zahraničních studentů; vyřizování korespondence, práce s databázemi  Spolehlivost, pečlivost, AJ na úrovni B2, práce s MS Office Mgr. Bc. Pavel Býček