Kontakt

Vzhledem k charakteru práce poradců je vhodné se do Akademické poradny objednat předem na uvedeném telefonním čísle nebo email. adrese.

Poradna je situovaná ve 4. patře, pro přístup je potřeba u vstupních dveří zazvonit na informace.

Adresa:
Akademická poradna
budova U11, místnost č. 418 - Univerzitní institut
Nad Ovčírnou 3685
760 01 Zlín

Tel.: 576 032 019 (pouze v době konzultačních hodin)

E - mail:

Mgr. Vojtěšková: vojteskovaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 576 032 262, mob. 730 553 347 - služby pro studenty a uchazeče se specifickými potřebami

Podrobnější informace naleznete v sekci Konzultační hodiny.