Job Centrum a jeho služby

Pro absolventy a studenty UTB bylo v dubnu 2012 otevřeno Job Centrum, které svojí činností navazuje a na poradenské služby doposud poskytované a rozšiřujeme je o bezplatné kariérní poradenství.

Aktivity Job Centra jsou zaměřeny především na vyhledávání a zprostředkování vhodných pracovních míst motivovaným studentům a absolventům. Pomoc při sestavování jejich životopisu nebo motivačního dopisu. Organizaci workshopů pro studenty a absolventy UTB. Pořádání veletrhu pracovních příležitostí – Business days apod.

V průběhu akademického roku je v databázi JC standardně registrováno tři sta studentů a absolventů UTB.

Job Centrum také spolupracuje se zaměstnavateli ze Zlínského kraje a celé České republiky. Firem, které systémově spolupracují v oblasti uplatnitelnosti absolventů UTB je více než 160 a jejich počet stále roste.

Nabízíme  studentům a absolventům UTB tyto služby:

• poradenství v oblasti profesního směřování
  • poradenství v oblasti personalistiky
  • pomoc při sestavování životopisů a motivačních dopisů
  • pomoc při samotném výběru zaměstnání
  • dokonalý přehled zdrojů s nabídkami zaměstnání
  • individuální pomoc při vyhledávání vhodných zaměstnavatelů
  • servis pro firmy s konkrétními požadavky na absolventa
  • pomoc při kontaktování potenciálních zaměstnavatelů i head-huntingových firem - přípravy na vstupní pohovor
  • dále pracovník Job centra doporučuje v adekvátních případech i diagnostická vyšetření, která budou realizována v rámci Akademické poradny
  • absolventské stáže, praxe a pomoc při zprostředkování vedení BP a DP prací

V případě zájmu o registraci v Job Centru, prosím vyplňte a odešlete registrační formulář, po jejím obdržení Vás budeme kontaktovat.