O poradně

Akademická poradna UTB bezplatně poskytuje odborné poradenství při řešení problémů a závažných rozhodnutí, pomoc v krizových situacích, podporu při hledání sebe sama, objevování Vaší vnitřní síly a hodnoty. Obavy ze selhání, nejistota ve výběru vhodného studijního oboru, napjaté mezilidské vztahy, nedorozumění s blízkými osobami, to všechno jsou zdroje problémů, které je potřeba řešit předtím, než člověku zkomplikují život a přivodí další potíže. V Akademické poradně můžete komunikovat o svých problémech svobodně, diskrétně, spontánně a otevřeně; v případě jakékoliv nejistoty nebo obavy z osobní konfrontace můžete využít i internetovou poradnu nebo zůstat v anonymitě.

NEZAPOMÍNEJTE, ŽE KAŽDÝ PROBLÉM MÁ ŘEŠENÍ !

Pravidla AP UTB najdete zde - Pravidla akademické poradny.pdf

 

Psychologové akademické poradny UTB:

Mgr. Pavla Titěrová, MAMFC
Psychologické a pedagogicko-psychologické poradenství a diagnostika, counselling in english
Profesi psycholožky se věnuje od roku 2005. První zkušenosti získávala při individuální a skupinové práci s dětmi a dospívajícími v nízkoprahovém klubu. V letech 2006-2009 žila v USA, kde vystudovala manželské a rodinné poradenství a věnovala se práci s rodinami, dětmi i dospělými v poradenském centru. Následně pracovala v nemocnici, kde poskytovala psychickou podporu pacientům a jejich rodinám v krizových situacích a vedla skupiny na psychiatrickém oddělení.

Od návratu zpět do České republiky se zaměřuje především na diagnostiku příčin školních potíží a individuální psychologické poradenství.

Mgr. Alice Kutnarová
Psychologické a pedagogicko-psychologické poradenství a diagnostika, counselling in english
Psychologii se aktivně věnuje od roku 2000, kdy dokončila studium na Universitě Palackého v Olomouci. 8 let pracovala jako psycholog pro děti, mládež, studenty, jejich rodiče a vychovatele ve Středisku výchovné péče v Uherském Hradišti. Mimo hlavní pracovní poměr sbírala zkušenosti jako pracovník krizové Linky důvěry, jako supervizor v sociálních službách, jako školní psycholog a spolupracující psycholog OSPOD. Od roku 2010 provozuje privátní psychologickou poradnu, kde se setkává s širokou škálou problémů u různých věkových kategorií. Má za sebou řadu školení a výcviků.

Ve své praxi se zaměřuje na hledání zjevných i skrytých příčin potíží, hledání vnitřních zdrojů při jejich řešení a celkové harmonizaci člověka.

 

PhDr. Jiří Hřebíček
Profesní diagnostika
Psycholog s 3Oti letou praxí a komunikační kouč s 2Oti letou praxí. Strategický poradce pro firmy, specialista na personalistiku, a aplikaci metodiky Balanced Scorecard.

Lektorská činnost: Individuální koučing TOP manažerů, Self - management, škola intenzivní komunikace, obchodní komunikace, leadership, řízení lidských zdrojů atd.