Studentské stáže na UTB

VŠECHNY STUDENTSKÉ STÁŽE PRO LETNÍ SEMESTR 2018/19 JSOU JIŽ OBSAZENY.

DALŠÍ TERMÍNY STUDENTSKÝCH STÁŽÍ BUDOU VYPSÁNY NA ZIMNÍ SEMESTR 2019/20.

Jsi studentem/studentkou na UTB a hledáš odbornou stáž?

Nabízíme Ti ji absolvovat přímo na UTB.

Podmínky pro přijetí:
- student UTB prezenční formy
- zaslání CV a motivačního dopisu v předepsaném termínu

Termín stáže: (únor - duben) 2019

Délka stáže: 120 hod.

Finanční odměna: 80,- Kč/hod.

Stáže budou probíhat na jednotlivých součástech UTB.

Nezapomeňte dopsat, o jakou nabízenou pracovní pozici máte zájem. V případě zájmu o více pracovních pozic vyznačte, prioritní.

Zájemci se mohou hlásit do 14. února 2019.

Pozice a počty míst budou postupně zveřejňovány.

ČÍSLO STÁŽE FAKULTA STÁŽ NA POZICI MÍSTO VÝKONU ČINNOSTI NÁPLŇ ČINNOSTI POŽADAVKY NA STUDENTA VEDOUCÍ STÁŽE
1 REK Administrativní pracovník Organizační oddělení - Veřejné zakázky Administrativní práce pro Veřejné zakázky Student FAME nebo FHS Ing. Lenka Kubíková
2 KNI Informační pracovník odd. fondů Knihovna UTB Refereční služby uživatelům - podíl na zajištění chodu služeb knihovny ve studovně, kontrola prezenčního fondu. Další činnosti dle aktuální potřeby.  Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost práce na pc, samostatnost.  Mgr. Eliška Navrátilová, DiS.
3 KNI Informační pracovník Knihovna UTB Stážista bude seznámen s fondem knihovny a se základními činnostmi, které knihovna vykonává. Zároveň bude obeznámen s fungováním univerzitního nakladatelství. Bude se podílet na zajištění chodu výpůjčních (prezenčních i absenčních) služeb knihovny a služeb nakladatelství.   Komunikativní znalost anglického jazyka, časová flexibilita, znalost práce na PC  Mgr. Světlana Hrabinová
4 FAI Referent Studijní oddělení administrativní činnost spojená s přijímacím řízením základní znalost práce na PC doc. Ing. Jiří Vojtěšek, Ph.D.
5 FAI Referent Propagační oddělení administrativní činnost spojená s tvorbou výroční zprávy základní znalost práce na PC doc. Ing. Marek Kubalčík, Ph.D.
6 FAI Referent Oddělení pro spolupráci s praxí administrativní činnost spojená s projekty základní znalost práce na PC prof. Ing. Vladimír Vašek, CSc.
7 FMK Studijní referent/ka Studijní oddělení administrativní činnost, příprava přijímacího řízení   preciznost, dochvilnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost Ing. Lenka Harantová, Ph.D.
8 FHS Administrativní pracovník Ústav pedagogických věd Pomocná administrativní práce spojená s agendou ústavu  ekonomické vzdělání, spolehlivost, pečlivost, práce s MS office Ing. Adam Cejpek