Koučování

Chcete změnu, máte cíle, ale nevíte jak jich dosáhnout? Čeká Vás důležité rozhodnutí? Anebo chcete posunout směrem k řešení jakékoliv jiné téma spojené s vaším studiem či soukromím?

Nabízíme vám možnost spolupráce s koučem při hledání individuálních řešení vaší situace a při rozvoji ve vámi zvolené oblasti.

Koučink je účinná metoda osobního rozvoje, která formou vedeného rozhovoru pomáhá k uvědomění si toho, co přesně chceme jinak a proč, pomáhá k objevení možných i nemožných cest a způsobů, jak toho dosáhnout.

Kouč není trenér ani poradce, ale provází vás systematicky na cestě hledání pro vás vhodného řešení.

Podmínky účasti: student (nebo absolvent do dvou let od ukončení studia) UTB;
Zájemci se mohou hlásit přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , vyberou si kouče a nahlásí téma, které by chtěli řešit. Po potvrzení přijetí do koučování pracovníkem Job centra, Vás bude kontaktovat kouč a domluvíte se na termínu a čase konzultace.

Přihlaste se včas, počet míst je omezen!!!

Průběh konzultace: Individuální konzultace mohou probíhat v průběhu semestru i mimo něj, po předchozí domluvě s koučem.
Váš problém, cíl či otázka se může vyřešit již na jednom sezení s koučem, ve většině případů se ale koučovaný setkává s koučem na více sezeních a postupně pracuje na vyřešení své situace. (1 schůzka cca 45 minut)

Samozřejmostí je zaručení utajení všech informací získaných od klientů.

Přihlášení na koučování s Hankou Záhorovskou ZDE.

Přihlášení na koučování s Markem Prokopem ZDE.

Naši certifikovaní koučové:

Ing. Hana Záhorovská

Pracuji pro UTB víc než 14 let v různých pracovních pozicích a od r. 2013 se mimo jiné podílím na činnosti Job Centra.
V letošním roce jsem absolvovala vzdělávací program u Koučink Centra a získala tím osvědčení o rekvalifikaci pracovní činnost Kouče.
Baví mně poznávat nové lidi a učit se nové věci, proto pro mě byla možnost začít koučovat velkou výzvou k tomu, abych se stala průvodcem, při řešení různých životních situací.
Při koučování Vám nebude nikdo radit, na vše si přijdete sami.
Mějte na paměti, že každá cesta někam vede a Vy jste ten, kdo určuje její směr.

Mgr. Marek Prokop

Od roku 2014 působím na UTB jako kariérový poradce a snažím se studentům a absolventům pomáhat při jejich snaze získat svůj dream job, zorientovat se na trhu práce nebo zdokonalit své dovednosti na některým z kurzů, které společně s kolegy připravuji.

Všechny práce a pozice, které jsem v životě vyzkoušel, měly jedno společné - práci s lidmi. Z tohoto důvodu jsem v první polovině roku 2018 absolvoval Koučovací výcvik a získal Osvěčení o rekvalifikaci na pracovní činnost Kouč.

V životě prosazuji názor, že každá situace má vždy své řešení. Jako poradce vám rád poradím, ovšem v pozici kouče vám jen pomohu, abyste svůj cíl našli sami. A to je v životě velmi důležité, ne vždy se budete moci na někoho obrátit.