Sketchnoting

Zpět
Místo:
Rektorát UTB U13, přízemí, učebna 161, 9:30-12:30
Datum:
04.11.2016
Možnost odhlásit se do:
28.10.2016
Pořadatel:
Job Centrum UTB
Kategorie:
Workshop
Registrovaní:
9 / 9

Sketchnoting -  zábavný způsob, jak si dělat poznámky kombinováním textu, obrázků, typografie a symbolů.

Hodí se pro každého, kdo studuje a chodí pravidelně na přednášky či semináře, kdo pracuje a chodí na porady, pro toho, kdo si píše vlastní deník nebo pro kreativce, kteří si pravidelně zaznamenávají své nápady. Na přednáškách či konferencích si tak můžete do svých notesů doslova čmárat, tedy místo textových poznámek tvořit ilustrované obrázky a vizuální záznamy (pro začátek si vystačíte s jednoduchými tvary, jako jsou čtverce, kružnice, čáry, tečky apod.) a přitom nemusíte být hned profesionální kreslíř.

Na workshopu se seznámíte se základy sketchnotingu a principy vizuálního myšlení. Pomocí praktických příkladů si vytvoříte vlastní vizuální jazyk, postačí Vám jen bílý papír a tužka.

Workshop povede Ing. Denisa Ondrušová Janatová, System & Development Manager ve spol.  Advantage Consulting.

Profil: „Jako konzultant jsem se zaměřovala na nábor IT specialistů po celé České republice. Na současné manažerské pozici se věnuji interním auditům, optimalizaci interních procesů a rozvoji využívaných informačních technologií. Mezi mé úspěchy patří nábor manažerských pozic v IT společnostech a vývoj interního informačního systému. Dále se zabývám poradenstvím v oblasti náboru a přednáším na konferencích a vysokých školách.“