Jak se snadno učit jazyky

Zpět
Místo:
U13/550, 9:00 -15:00 hod.
Datum:
28.02.2019
Možnost odhlásit se do:
20.02.2019
Pořadatel:
Job Centrum UTB
Kategorie:
Kurz
Registrovaní:
20 / 20

Jak se snadno učit jazyky

V tomto kurzu se naučíte jak využívat plně svůj potenciál při studiu jazyků, jak se učit rychleji a lépe, jak zvýšit motivaci a vydržet u studia dlouhodobě, tj. i tehdy když Vás to zrovna nebaví či nemáte čas. 

V kurzu se mimo jiné dozvíte a sami si budete moci vyzkoušet:

  • jak si udělat čas na učení jazyků,
  • jak najít motivaci a jak se „přinutit,“
  • jak a proč zapomínáme a jak tomu zabránit,
  • jak se snadněji učit cizí slovíčka,
  • jak zlepšovat všechny složky jazyka (poslech, výslovnost apod.),
  • jak využít technologie.

Součástí kurzu bude řada praktických cvičení, včetně představení volně dostupných softwarových řešení, které lze využít pro studium i práci. Z kurzu si účastníci odnesou praktický návod včetně seznamu zdrojů, které mohou ihned využít pro své studium.

Lektor kurzu: Mgr. Milan Bumbálek

Jsem nadšenec do technik osobního rozvoje, které nejen přednáším, ale hlavně sám aktivně využívám. Z vlastní zkušenosti vím, že často stačí několik drobných změn, které mohou přinést úžasné výsledky a velmi rád se o své zkušenosti dělím s posluchači.

Lektoruju a vedu tréninky a semináře v oblasti osobního rozvoje, především se zaměřením na řízení času (time management a systémy pro řízení času), práci s informacemi (myšlenkové mapy) a proces učení (paměťové techniky a učení se jazyků).

V oblasti soft skills lektoruju od roku 2008, a to zejména v rámci Institutu celoživotního vzdělávání VÚT Brno, Slezské univerzity v Opavě, Mendlovy univerzity Brno a dalších.