Koučování s Markem Prokopem

Zaregistrovat Zpět
Místo:
U11 - Akademická poradna (termín dle domluvy s koučem)
Datum:
24.09.2018
Možnost odhlásit se do:
17.09.2018
Pořadatel:
Job Centrum UTB
Kategorie:
Ostatní
Registrovaní:
1 / 4

Chcete změnu, máte cíle, ale nevíte jak jich dosáhnout? Čeká Vás důležité rozhodnutí? Anebo chcete posunout směrem k řešení jakékoliv jiné téma spojené s vaším studiem či soukromím?

Nabízíme vám možnost spolupráce s koučem při hledání individuálních řešení vaší situace a při rozvoji ve vámi zvolené oblasti.

Koučink je účinná metoda osobního rozvoje, která formou vedeného rozhovoru pomáhá k uvědomění si toho, co přesně chceme jinak a proč, pomáhá k objevení možných i nemožných cest a způsobů, jak toho dosáhnout.

Kouč není trenér ani poradce, ale provází vás systematicky na cestě hledání pro vás vhodného řešení.

Podmínky účasti: student (nebo absolvent do dvou let od ukončení studia) UTB;
Zájemci se mohou hlásit přes jobcentrum@utb.cz , vyberou si kouče a nahlásí téma, které by chtěli řešit. Po potvrzení přijetí do koučování pracovníkem Job centra, Vás bude kontaktovat kouč a domluvíte se na termínu a čase konzultace.

Přihlaste se včas, počet míst je omezen!!!

Průběh konzultace: Individuální konzultace mohou probíhat v průběhu semestru i mimo něj, po předchozí domluvě s koučem.
Váš problém, cíl či otázka se může vyřešit již na jednom sezení s koučem, ve většině případů se ale koučovaný setkává s koučem na více sezeních a postupně pracuje na vyřešení své situace. (1 schůzka cca 45 minut)

Samozřejmostí je zaručení utajení všech informací získaných od klientů.

Mgr. Marek Prokop

Od roku 2014 působím na UTB jako kariérový poradce a snažím se studentům a absolventům pomáhat při jejich snaze získat svůj dream job, zorientovat se na trhu práce nebo zdokonalit své dovednosti na některým z kurzů, které společně s kolegy připravuji.

Všechny práce a pozice, které jsem v životě vyzkoušel, měly jedno společné - práci s lidmi. Z tohoto důvodu jsem v první polovině roku 2018 absolvoval Koučovací výcvik a získal Osvěčení o rekvalifikaci na pracovní činnost Kouč.

V životě prosazuji názor, že každá situace má vždy své řešení. Jako poradce vám rád poradím, ovšem v pozici kouče vám jen pomohu, abyste svůj cíl našli sami. A to je v životě velmi důležité, ne vždy se budete moci na někoho obrátit.